Mesilasvahast küünalde meisterduskomplekt

  • Eesti mesi
  • Soodne tükihind
  • Hea kingitus
  • mesi
370g
9.147.49

Meisterda ise keskkonnasõbralikke küünlaid Muhe Mesi mesilasvahast küünalde valmistamise komplektiga! Komplekt sisaldab vajalikke vahendeid ja meisterdamisõpetust viie käsitööküünla tegemiseks.

Hind sisaldab käibemaksu. Alates 50€ ostust on transport pakiautomaati tasuta. Postitame 6 tööpäeva jooksul.

 

Laos

9 tk kastis

Milleks mesilasvahast küünlad?

Mesilasvahast küünalde kasutamisel on mitu head põhjust.

  • Mesilasvaha on mesinduse kõrvalprodukt, mida saadakse tarude hooldamise käigus. Selle kasutamine küünalde valmistamisel aitab vähendada jäätmeid ja suurendada mesindussaaduste terviklikku kasutust. Lisaks vähendab see vajadust imporditud materjalide järgi (nagu näiteks soja- või palmivaha, mille puhul tuleb arvestada, et nende tootmine võib olla seotud metsade raiumise ja intensiivpõllumajandusega, mis mõjutab negatiivselt keskkonda).
  • Mesilasvaha on täiesti looduslik ja 100% kodumaine materjal, mis on saadud otse mesilastelt. Erinevalt parafiinist, mis on nafta derivaat, on mesilasvaha keskkonnasõbralik ja taastuv materjal.
  • Mesilasvahast küünlad puhastavad õhku tänu negatiivsete ioonide tekitamisele põlemisprotsessis. Need ioonid ja õhus hõljuvad positiivsed ioonid (mida kannavad endaga tolmuosakesed, õietolm, hallitus, bakterid, viirused ja muud allergeenid) moodustavad ioonilise sideme. Selle tulemusel moodustub raskem osake, mis langeb maapinnale ega jää õhus hõljuma. Seeläbi väheneb õhus hõljuvate allergeenide ja saasteainete hulk, mis aitab luua puhtama ja tervislikuma siseõhu.
  • Mesilasvahast küünlad eraldavad meeldivat, loomulikku ja kergelt magusat lõhna. Erinevalt kunstlike ainetega lõhnastatud küünaldest, ei ole mesilasvahast küünalde aroom pealesunnitud ega liiga tugev.

NB! Ära jäta põlevat küünalt täiskasvanu järelvalveta. Põleta küünlaid mittesüttival alusel ja süttivatest materjalidest eemal.

Sisaldab:
100% Eesti mesilasvaha
Pakend:
Kartongist kingikarp - pakis 5 küünalt.
Säilitamine:
Hoia toatemperatuuril.

Sageli ostetud koos järgmiste toodetega

Muhe MECI 200 g
3.663.00
Muhe Mesi 200 g
2.442.00